SEKS

Szpilki do łóżkaW szpilkach do łóżka

Podobno grzeczne dziewczynki zakładają szpilki do pracy, niegrzeczne do łóżka. I mimo, że nie jest to norma, coraz więcej współczesnych kobiet decyduje się na różnorodne gadżety, które zwiększają temperaturę doznań w sypialni. Oczywistym jest przecież, że mężczyźni są wzrokowcami, więc możliwość wpłynięcia na ich erotyczną wyobraźnię jest w tym wypadku bezcenna. (czytaj więcej)

Seksualność kobietSeksualność kobiet

Na szczęście powoli odchodzą już do lamusa niesprawiedliwe opinie o kobietach, jako o tych, które z permanentnym bólem głowy odmawiają swoim wciąż nienasyconym mężom seksu. Oczywiście w tym szczególnie wrażliwym aspekcie naszego życia nie ma żadnych reguł. Zdarzają się kobiety z mniejszym temperamentem seksualnym, jak i te, dla których seks jest (prawie) numerem JEDEN. (czytaj więcej)

czy długość ma znaczenieCzy długość ma znaczenie?

Czy długość penisa ma znaczenie? To pytanie zadają sobie każdego dnia tysiące mężczyzn, szukając jednocześnie potwierdzenia, że ich przyrodzenie jest odpowiednio duże, by zaspokoić kobiece potrzeby seksualne. Tymczasem penis pokaźnych rozmiarów zaspokaja wyłącznie męskie ego (czytaj więcej).

 

czerwone kajdanki z futerkiemSzokujące fantazje erotyczne mężczyzn

Fantazje erotyczne są naturalną sferą życia każdego dojrzałego człowieka. Mimo to, niektóre twory erotycznej wyobraźni wciąż uznawane są za zboczenie, bowiem nie mieszczą się w moralnym katalogu „normalnych” ludzi. Zobacz, o czym najczęściej fantazjują mężczyźni (więcej)

 

sex-ciekawostki kopiaSex – ciekawostki, czyli czego jeszcze nie wiesz o seksie

Czy długość penisa ma wpływ na jakość seksu, ile kobiet nigdy nie przeżyło orgazmu, ile wynosi średni czas trwania stosunku, co wzmaga erekcję, jakie fantazje seksualne mają kobiety, jaka jest średnia prędkość spermy w czasie wytrysku. Więcej sex-ciekawostek znajdziesz tutaj.

 

piękna kobietaWszystko, co musisz wiedzieć o łechtaczce

Łechtaczka to żeńska wersja męskiego penisa. Jednakże w przeciwieństwie do penisa, łechtaczka posiada tylko jedną funkcję. Fizjolodzy zgodnie twierdzą, że jej jedynym zadaniem jest dostarczanie przyjemności z seksu. Poza tym nie pełni w organizmie żadnej funkcji (czytaj więcej).Jak zrozumieć kobiece libido

Kobiece libido to niezwykle skomplikowana sieć połączonych ze sobą różnorodnych czynników. Na poziom kobiecego pożądania wpływa jej stan fizyczny, psychiczny, nastrój, stosunek do partnera a przede wszystkim zmienny poziom hormonów. Może się zdarzyć, że w jednym dniu kobieta w ogóle nie jest zainteresowana seksem, podczas gdy już w następnym wprost „kipi” pożądaniem  (czytaj więcej).

 

Seks po czterdziestce. Czy wypada?

Zgodnie ze słowami gwiazdy francuskiego kina, Jeanne Moresu, „ Starość nie chroni przed miłością. Ale miłość czasem potrafi nas ochronić przed starością” (czytaj więcej)

 

Gdy gaśnie płomień w sypialni

Pier­wsze miesiące związku są prawdziwą burzą namięt­ności, która najczęś­ciej z upły­wem czasu łagod­nieje, by w efek­cie prze­jść w stan całkowitej posuchy. 

Co zrobić, by gorączka nocy poślubnej (przedślubnej) utrzymywała się przez wiele lat? (czytaj więcej)

 

___________

 

Prze­wod­nik po ciele mężczyzny — czyli jak go pod­niecić w kilka minut

W prze­ci­wieńst­wie do kobi­ety, na ciele mężczyzny strefy ero­genne sku­pi­ają się w zasadzie w jed­nym miejscu. Mowa oczy­wiś­cie o okoli­cach intym­nych. Nie zawsze trzeba je jed­nak dotykać, żeby wyz­wolić falę męskiego pod­niece­nia. (czy­taj więcej)

_______________

Jak pod­niecić kobietę

Podobno kobi­eta do seksu potrze­buje świec, roman­ty­cznej muzyki, nas­troju, kominka, lampki wina i obiet­nic. Facet do seksu potrze­buje kobi­ety. Jak to jest, że w każdej dziedzinie życia jesteśmy tak skra­jnie różni? (czy­taj więcej)

WordPress theme: Kippis 1.15